Ky është hiti i Lolës, ajo vjen me Super girl

Kohanews Admin

Një këngë e bukur dhe me mjaft ritëm vjen nga një bukuroshe e vogël e cila ëndërrat i ka të mëdha sepse sapo është futur rrugës së muzikës.

Lola ka realizuar projektin e saj të ri të cilin e ka titulluar ‘Super girl’, tekstin e të cilës e ka shkruar vet ajo kurse për muzikën është kujdesur Nurteel derisa videoklipin e ka punuar Pictures Executive.

Si producent ekzekutiv i projektit është Labinot Nuraj, derisa këngëtarja vjen me një performancë të shkëlqyer si një yll i ri i muzikës shqiptare.

Next Post

Zëvendësministri Rexhepi takon rektorin Pollozhani: MTL hap rrugë për realizimin të kampusit universitar të UNT

Zëvendësministri për Transport dhe Lidhje Bekim Rexhepi sot i dha lajmin e madh dhe të shumëpritur rektorit të Universitetit ‘Nënë Tereza’ në Shkup Prof. Dr. Azis Pollozhani, aprovimin e Pëlqimit nga Ministria për Transport dhe Lidhje që hap rrugën për realizimin të kampusit universitar të UNT-së. Temë kryesore e takimit […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: