Ky është hiti i ri nga Gen, tash vjen në duet (Video)

Kohanews Admin

Artisti shqiptarë Gentrit Gashi i njohur tashmë me emrin artistik GEN i cili jeton dhe vepron në ULM të Gjermanisë ka sjellur tashmë edhe videoprojektin e dytë të tij, një projekt shumë unik për ketë kohë në skenën muzikore.

Mirëpo, ai nuk do ndalet me kaq sepse GEN vetëm se ka filluar të bisedoj me kompani dhe producent të ndryshëm për projektin e rradhës i cili pritet të realizohet shumë shpejtë sepse muzika për tëp o merr hov të madh.

Projekti i tij eshtë publikuar para pak dite dhe po pëlqehet jashtëzakonisht shumë derisa klipi është publikuar në kompaninë më të madhe shqiptare në internet ArkivaShqip.

Për të ndjekur këngën ‘Larg’, klikoni në vazhdim:

Next Post

Reperët shqiptarë së bashku më grupin e 2 Pac-ut

Reperët shqiptarë F-TIM (TBA) & AZ-M kanë ardhur më një bashkpunim të fuqishëm më antarët e grupit OUTLAWZ, grup kjo e Rap-erit më të mirë të të gjitha kohërave 2 Pac. Se artistët shqiptarë po na sjellin befasi të herëpashershme kjo tashmë është vetëm një realitet kur dihet që tashme […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: