Ky është projekti më i ri i Selvije Vehapit (Video)

Blerand Rexhepi

Një këngë ritmike verore është publikuar nga këngëtarja e njohur e muzikës shqipe Selvije Vehapi.

“Flak, flak”, titullohet projekti i fundit i cili është finalizuar me tekst nga Senka Nuhiu Qafleshi, muzika nga Pleurat Gashi e Nysret Hasani ndërsa video është realizuar nga MB Production.

Ndonëse ky nuk është projekti i saj i fundit ajo nuk do të ndalet me kaq, pasiqë Selvija gjatë kësaj periudhe do të realizojë edhe projekte të tjera.

Next Post

Durmishi: Kodra mbrapa meje do të depërtohet me tunel, Prizreni e Tetova po bashkohen

Zëvendësministri i Infrastrukturës, Hysen Durmishi, ka publikuar pak minuta më parë një fotografi nga Bjeshkët e Sharrit, konkretisht në afërsi të kufirit në mes të Kosovës dhe Maqedonisë së Veriut. Durmishi ka paralajmëruar se në bjeshkën që shihet prapa shpinës së tij në fotografi, do të hapet tunel, për të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: