Largohet nga Portokallia edhe Renada Caci, një nga aktoret më të mira

Blerand Rexhepi

Duket se kete vit do kete shume largime nga Portokallia. Ende nuk dihet se çfare po ndodh me ate spektakel por emrat me te njohur nuk do jene me ne skenen e saj. Nje nga largimet me te fundit, te cilen ne e zbuluam nga miq te ngushte dhe burime prane saj, eshte edhe aktorja e mirenjohur dhe dashur per publikun e Portokallise, Renada Caci ose sic njihet gjeresisht si Luzja e Portokallise, e cila duket se ka dhene doreheqjen nga ky spektakel. Nuk dihen shkaqet e largimit sepse ne u munduam te kontaktojme por nuk arritem te lidhemi me te dhe aktualisht jemi ende ne fazen e thashethemit por ajo qe eshte e sigurte nese Renada, aktorja me e talentuar femer largohet nga Portokallia, lind pyetja ku jane tani aktoret femra qe te bejne per te qeshur ne ate spektakel?

Next Post

Zv. Kryeministri i parë Grubi takoi ambasadoren suedeze Bengtsson: Gëzojmë përkrahje të fuqishme nga Mbretëria Suedeze

Zëvendëskryeministri i parë dhe Ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive, z.Artan Grubi sot në kabinetin e tij takoi Ambasadoren e Mbretërisë së Suedisë, Kristin Forsgren Bengtsson. Ambasadorja Bengtsson gjatë këtij takimi i tha Grubit se Mbretëria e Suedisë është një përkrahës i vërtet i Republikës së Maqedonisë së […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: