Ledina Çelo tregon shumë çka (FOTO)

vull

Këngëtarja e njohur shqiptare Ledina Çela kohët e fundit ka qënë në qëndër të vëmëndjes së media rozë .

 

Teksa ndodhej me pushime në jug të Shqipërisë këngëtarja publikoi foto me bikini, foto të cilat u komentuan gjatë.

 

Gjithashtu Çelo njihet dhe për jetën luksoze të cilën këngëtarja nuk nguron dhe ta tregoj.

 

E përsa i përket luksit të këngëtares ajo së fundmi ka publikaur makinë e saj të markës luksoze Maserati.

 

Siç dihet kjo markë është një ndër markat italiane më të njohura dhe çmimet e saj variojnë nga 50 mijë deri tek qindra mijëra euro.

Next Post

Sigurohen 165 milionë denarë për projekte infrastrukturore në 12 komuna

Gjithsej 165 milionë denarë prej sot u janë vënë në disponim 12 komunave për realizim të projekteve infrastrukturore me të cilat pritet të përmirësohet jeta e qytetarëve. paratë janë siguruar përmes Projektit për përmirësim të shërbimeve komunale që e zbaton Ministria e Financave me mbështetje të Bankës botërore. Nga mjetet […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: