Loredana ndez rrjetin pas ndarjes nga Mozzik, pozon në bikini

vull

Reperja shqiptare, Loredana, është duke shijuar pushimet për këtë sezon.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo po ndan me ndjekësit imazhe dhe video të ndryshme.

Së fundi, ka postuar disa fotografi të cilat i shohim rrallë nga ajo.

Bëhet fjalë për pozat në bikini dhe fiziku i saj perfekt mori gjithë vëmendjen e fansave dhe medieve rozë.

Ndryshe, Loredana ka arritur të ketë një sukses mjaft të madh me këngën e fundit “Mit Mir” në bashkëpunim me Mozzikun.

Next Post

Drejtori Avziu transferon maqinerinë në ‘Kodrën e Diellit’, bën gati qendrën turistike për sezonin dimëror

Tetovë, 6 shtator – Kemi kohë që nuk kemi parë se si punohet në Qendrën sportive “Kodra e Diellit” në Tetovë, madje banorët e zonës ndoshta me dekada nuk kanë parë gjithë atë maqineri dhe punëtori në këtë qendër e cila dikur ka qenë atraksioni më i madh jo vetëm […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: