Luana Vjollca me veshje kombëtare: Zot, bekoje Shqipërinë (FOTO)

vull

Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca, ka postuar një fotografi ku lutet që Zoti ta bekojë Shqipërinë.

Këngëtarja e kishte anuluar emisionin e së shtunës në Shqipëri për shkak të viktimave që i shkaktoi tërmeti, por sot ajo e ka paralajmëruar këtë emision duke bërë edhe një lutje për Atdheun e saj.

Zot i kam sytë e lutjet nga ti. Bekoje Shqipërinë e Shqiptaret!”|, ka shkruar Luana derisa ka treguar se foto e realizuar është bërë për Ditën e Flamurit të Shqipërisë, më 28 nëntor, gjatë emisionit të saj “Shiko kush luan”.

Ndryshe, edhe Luana ishte njëra prej shumë VIP-ve shqiptarë të cilët këtë javë kanë vënë në kapacitet tërë qenien e tyre në ndihmë personave që u goditën nga tërmeti në Shqipëri.

Next Post

Edhe 11 të punësuar në Spitalin psikiatrik, drejtori Kovaçi ndanë vendimet

Drejtori i spitalit Psikiatrik “Shkup”, Qamil Kovaçi, ka ndarë 11 vendime të punës, për punëtorët të cilët kanë qenë të angazhuar me kontrata pune. Drejtori, Kovaçi, thotë se nga këta 11 vendime të punës, 10 janë shqiptarë dhe një është i komunitetit tjetër. Ai thotë se në kontinuitet ka kontribuar […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: