Lule godet me të tretën, ja projekti i ri

Blerand Rexhepi

Projekti muzikor i punuar nga Granit Gashi dhe Dardy Massive Production dhe tekst nga vet këngëtarja Lule, videoklipi i punuar nga Time Pictures e sjellë këngëtaren e re shumë atraktive në skenë këtë verë. Ky është projekti i tretë i publikuar nga Lule pas këngëve Natë e ditë dhe Forghet me, hite këto të cilat për një kohë të shkurtë kanë grumbulluar shumë klikime. Kënga e re titullohet Bebe dhe e sjellë Lulen shumë të freskët.

Next Post

LAJMI I FUNDIT: Ndërron jetë gazetari Zejnulla Veseli

Pas një sëmundje të rëndë, sot pasdite ka ndërruar jetë gazetari i njohur Zejnulla Veseli. I lindur në Nigishtan të Shkupit, Zejnullai ka punuar gjatë kohë në media, duke filluar me televizionet lokale e rajonale në Shkup, në gazetën Fakti, në revista javore, ndërsa vitet e fundit ka qenë pjesë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: