Lulja vjen magjishëm me projektin e ri (Video)

Kohanews Admin

Lulja, këngëtarja me origjinë shqiptare që jeton dhe vepron në Gjermani ka ardhur me një projekt të ri të cilin e ka punuar kryesisht me producent dhe muzicient ndërkombëtarë por e ka titulluar ‘Asnihere’ duke dashur të pushtojë skenën shqiptare me projektet e saj gjigande dhe të realizuara në mënyrë më të mirë të mundëshme. Një megaprojekt mjaft i bukur e sjellë këngëtaren Lule të realizuar në karierë që është në fillimet e saj ndërkohë që të gjithë bashkëpunëtorët ajo i ka të huaj.

Next Post

Menduh Thaçi homazhe te varri i Arbën Xhaferit me rastin e 73-vjetorit të lindjes së tij. “Njerëzit si Arbën Xhaferi kanë vetëm ditëlindje”

Kryetari i PDSH-së, z. Menduh Thaçi paraditen e sotme ka vendosur kurora lulesh pranë varrit të ish-kryetarit të ndjerë Arbën Xhaferi me rastin e 73-vjetorit të lindjes së tij. Njerëzit si Arbën Xhaferi kanë vetëm ditëlindje por mosprezenca e tij në mesin tonë do t’i mungojë gjithmonë proceseve në mbarë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: