Martohet këngëtari i famshëm shqiptar, Lind Mehmetaj

Kohanews Admin
0 0
Read Time:34 Second

Këngëtari i famshëm shqiptarë Rilind Mehmetaj i njohur si Lindi i dha fund beqarisë.

Krijuesi i hitit pa facebook dhe shum hiteve tjera ka vendosur të ndërroj status.

Ai këto dit i dha fund beqarisë duke e kurorzuar atë me martesë me modelen Argjira Blakaj në një darsëm madheshtore me organizim spektakular pranë qindra të ftuarve..

Takimi i tyre ndodhi rastësisht në një sfilatë mode ku Lindi kishte të përformonte ndërsa Argjira të sfilonte! Lindi dhe Argjira janë çifti më i ri në showbizin shqiptarë po ashtu ndër çiftet më të bukura shqiptare.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

ALEANCA PËR SHQIPTARËT: Qeveria dhe institucionet që poashtu të jenë vigjilente dhe më të përgjegjshëm në menaxhimin dhe parandalimin e rreziqeve nga zjarret

Të shqetësuar nga situata kritike me zjarret në rajonin e Koçanit, shprehim solidarizim me banorët, zjarrëfikësit dhe të gjithë ekipet e angazhuara në luftën me stuhinë e zjarrit. Ju bëjmë thirrje institicioneve, por edhe qytetarëve dhe kompanive private të cilët disponojnë me makineri dhe mjete adekuate të kontribuojnë në aksionin […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: