Mbajeni mend këtë emër, do shkëlqejë në skenën shqiptare

Dona, një këngëtare 21-vjeçare, ka lindur në Londër ku jeton dhe studion psikologjinë në universitet por deshira për muzikë ka qenë gjithmonë aktive. Kur Dona ishte e re ajo performoi në shfaqje shqiptare dhe angleze. Dona më pas fillon të realizojë edhe covers në YouTube dhe Instagram. Kënga e saj e parë është titulluar ‘Vetëm’, ndërsa të dytën e ka realizuar me tekst nga Yll Limani kurse muzikë nga Florent Boshnjaku. “Veç Ty”, hiti më i ri i verës vjen pikërisht nga Dona dhe ju duhet të shijoni atë…

Next Post

U hap Panairi i 19-të Ndërkombëtar i Librit në Ulqin

Ministri i Kulturës, Hysni Ismaili, dje mori pjesë në hapjen solemne të Edicionit të 19-të të Panairit Ndërkombëtar të Librit në Ulqin, Mal të Zi. Në ceremoninë e hapjes, përveç organizatorit, kryetarit të Komunës së Ulqinit, Loro Nrekiq, morën pjesë edhe ministri i Kulturës i Malit të Zi, Aleksandar Bogdanoviq […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: