Mbuloi kokën por ka zbuluar shumë në pjesën e poshtme, Tuna provokon keq [Foto]

vull

Tuna e ka marrë gjithë vëmendjen.

Këngëtarja Tuna Sejdi, ka pozuar para aparatit profesional, kështu ka nxjerr disa foto artistike po aq provokative, shkruan lajmi.net.

E mbuluar me rrjetë, Tuna ka marrë vëmendjen, kështu duke treguar vithet e saj.

Nga ky fotosesion i realizuar, ajo e ka publikuar vetëm një foto, e fanast po presin edhe shumë të tjera të ngjashme.

Tash kur djali i saj po rritet, Tuna është rikthyer fuqishëm në të gjitha aspektet./Lajmi.net/

 

Next Post

Plaku nga Tetova ju tregon pse janë nda Nora dhe Roberti!

Dafina Tosuni.MAQEDONIASHQIPTARE.COM Kurtish Ejupi është 87 vjeç, por krahas hallit të moshës ai ka dëshirë të përzihet! Axha Tish, a ndëgjove janë nda nja dy veta? Plaku:Puna e madhe, po për ditë ndahen, pajtohen, zihen, shahen, pështyhen, pastaj duhen, kush i mer vesh këto punë!Unë nuk jam nda me gruan; […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: