Missi dhe modelja shqiptare feston datëlindjen; Lumë urimesh vijnë në adresë të saj

Kohanews Admin
0 0
Read Time:1 Minute, 0 Second

Ajo ka lindur dhe është rritur në Shqiperi, por jeton ne Zvicer. Bukuroshja e cila viteve të fundit po çmend te gjithe me bukurine e saj, këtë vit definitivisht ka arritur majat e suksesit të saj. Ndërsa u shpall ”Miss Eco Kosova” ne 2020 ajo do te udhetoje shume shpejt ne “Miss Interglobal 2021“ ne Nigeri.

Kështu, ajo do të bëhet shqiptarja e parë e cila përfaqëson Kosoven në spektaklin më të madh të bukurisë ku tashmë është konfirmuar pjesëmarrja e vajzave nga shume vende të botës. Por ne kemi edhe nje tjeter lajm per te ndare, Aninna festoi datelindjen dhe nje lume urimesh kane mberritur ne adrese te saj qe ne momentet e para kur ora ka shenuar 00:00 te dates 1 dhjetor.

Ndoshta, njeriu ne jete kete duhet te kete synim pervec punes dhe ambicies duhet te ndjeje edhe vleresimin dhe duartrokitjet per njeriun qe eshte, per besimin, kulturen dhe miresine qe shperndan. Familja, miqesia, kolege te Aninnes duhet te ndihen me fat qe kane nje mikeshe si bukuroshja jone, modelja dhe missi qe po ngre lart emrin e shqiptareve neper bote! Aninna, edhe 100 dhe te urojme fitore ne Nigeri, te presim me kurore mbi koke!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

МASH: Mjetet për racion të subvencionuar të studentëve janë paguar për 27.046 studentë

Ministria e Arsimit dhe e Shkencës njofton se sot është bërë pagesa e mjeteve për racion të subvencionuar të studentëve për 27.046 studentë përfitues të kësaj të drejte. Gjithsej 17 484 prej tyre, të cilët e kanë ushtruar këtë të drejtë  në afatin e parë të konkursit të shpallur për […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: