Modelja Aninna Ninna do të përfaqësojë Kosovën në MissEcoInternational në Egjipt…!

Blerand Rexhepi

Modelingu eshte ndoshta fusha me e kerkuar nga vajzat simpatike por edhe qe kane krijuar tashme nje kulture ne mode. Bukuroshja jone Aninna Ninna, modele por edhe moderatore shume e talentuar, profesione te cilat ajo i ka krijuar ne Zvicer, duket se po i buzeqesh fati ne te gjitha drejtimet, edhe pse kohe pandemie. Aninna, do perfaqesoje Kosoven ne MissEcoInternational, eventi me i rendesishem i modes per 2021 i cili do mbahet ne Egjipt. Modelja e cila synon te behet nje Miss Internacional eshte nen menaxhimin e nje emri siz. Sokol Mehmetaj, i cili e ka menaxhuar mjaft mire karrieren e Aninnes. Ai eshte menaxher i MissEcoInternational Kosovo dhe eshte marre me te gjithe organizimin mediatik e jo vetem te ketij spektakli te madh. Aninnes i urojme me te mirat dhe pse jo kurora e ketij eventi te shkelqeje ne koken e saj e ta na beje krenare edhe ne!

Next Post

Zari vogël që sillet në brekët e Edi Ramës

Zari vogël që sillet në brekët e Edi Ramës Nga Arben Llalla Qentë e racës “pekinez” vuajnë nga fiksim; ata mendojnë se janë pit bull dhe u sulën të gjithë njerëzve. Si këta qen ngjajnë shumë rilindas që sa herë u thotë Edvin Rama nisen të kafshojnë, megjithëse nuk kanë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: