Modelja shqiptare bombardon Instagramin me foto fantastike…Nuk e keni parë ndonjëherë kaq sensuale

Kohanews Admin

Ajo është një ok ndër femrat më seksi shqiptare sot – dhe fotografitë që i publikon gati çdo ditë në rrjetet sociale e dëshmojnë këtë më së miri.
Bukuroshja bombastike Aninna Ninna, ka realizuar një mori fotografish të reja mjaft seksi, dhe disa prej tyre tashmë i ka publikuar në Instagram.
Modelja brune duket tejet tërheqëse në fotot e reja te cilat nuk duan shumë fjalë. Ajo ka qene pjese e “Miss Eco International” duke perfaqesuar Kosoven ne Egjipt dhe shume shpejt do jete prezente edhe ne nje tjeter event mode internacional nga i cili pritet qe bukuroshja jone te kthehet me kurore. Fotot flasin vete prandaj ju mund t’i hidhni vete nje sy dhe te mrekulloheni nga bukuria e brunes tone!

Next Post

Lirohen çmimet e derivateve të naftës

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit miratoi vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht për 2,22% në raport me vendimin e datës 19.07.2021. Çmimet e shitjes me pakicë të benzinës EUROSUPER BS-95 dhe të EUROSUPERIT BS-98 dhe […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: