My love story/Plas dashuria e parë mes Metit dhe Revides (Video)

Blerand Rexhepi

Një dashuri si në ëndëra, duket se do jetë lidhja e prezantuesit dhe producentit të My love story me njërën nga kandidatet që merr pjesë në këtë shou televiziv, Revide.

Vajza simpatike duket se i ka vjedhur zemrën Metit i cili edhe e organizon këtë spektakël televiziv.

Që janë bashkë ata të dy tregon edhe video në vazhdim, ndërkohë që ky emision po bëhet gjithnjë më i ndjekur dhe më i komentuar jo vetëm në diasporën shqiptare por edhe tek ne.

Next Post

Aleksandar Trajkovski: Do të luftojmë deri në fund, do të japim gjithçka nga vetja për ta arritur qëllimin

Reprezentuesi i Maqedonisë, Alesandar Trajkovski ka komentuar ndeshjen e mbrëmshme me Austrinë, të cilën e humbëm me rezultat 3:1. Ai vlerëson se austriakët nuk janë më të mirë se përfaqësuesja jonë. “Sinqerisht mendoj se luajtëm 70 minuta futboll të mirë dhe luftuam deri në fund, pastaj pranuam dy gola naiv […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: