“My love story” vazhdon të sjellë senzacion (Video)

Blerand Rexhepi

Ka nisur e gjitha si një dëshirë për të shfaqur jetën e rinisë shqiptare në diasporë por tashmë është bërë një nga emisionet më të shikuara në Zvicër e më gjerë.

“My love story” emision që tashmë ndiqet nga gjithë shqiptarët edhe këtë puntatë do të sjellë gjëra interesante dhe rrëfime nga më të ndryshmet ku konkurentët e këtij spektakli do të rrëfejnë para pjesëmarësve dhe moderatorit e producentit të emisionit, Meti Bërbatovci.

Next Post

Dega e BDI-së, në komunën e Zhelinës, zyrtarizoi kandidaturën e dr.Fatmir Izairi

Sot Dega e Bashkimit Demokratik për Integrim në Komunën e Zhelinës mbajti mbledhjen e radhës ku si pika të rendit të ditës ishin, propozimi për kandidat të mundshëm për kryetar komune në zgjedhjet e ardhëshme lokale dhe diskutim për organizimin e strukturës në fitoren e ardhëshme në këto zgjedhje. Në […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: