Naim Abazi: Kur e pash Mihrijen për herë të parë, me qitshin sytë xixa

vull

Ditën e të dashuruarve e kanë nisur në një emision.

Mihrije Braha dhe Naim Abazi kanë qenë të ftuar në një program të mëngjesit ku kanë folur vetëm për dashurinë e tyre, shkruan Syri.

Naimi tregoi për takimin e tyre të parë.

“Jemi takuar në vitin 1985. Kur e kam pa Mihrijen për herë të parë, me qitshin sytë xixa. Jo veç xixa po edhe zemra” tha ai duke qeshur.

Në fakt, Mihrija dhe Naimi kanë qenë gjithmonë një nga çiftet që dashurinë mes vete e kanë treguar në shumë emisione dhe janë ndër të komentuarit.

Next Post

Hasani: Vajza 19-vjeçare që është në gjendje më kritike është aktualisht në operacion

Një vajzë nëntëmbëdhjetë vjeçare me një dëmtim të legenit (kërllokëll), që është në gjendjen më kritike në Klinikën Nënë Tereza, aktualisht po operon. Dr. Ilir Hasani konfirmoi për Televizionin 24. Në Klinikën janë të vendosur tetë pacientë, tre prej tyre në një gjendje kritike./KOHANEWS

Subscribe US Now

%d bloggers like this: