Në Maqedoni, atje burrat marrin edhe nga dy gra

vull

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri në njërin nga emisionet “Thumb” me moderatoret Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta, ka zbuluar një detaj lidhur me një ngjarje që i ka ndodhur në Maqedoni.

 

Ajo rrëfeu një histori interesante që i ndodhi në një dasmë në Maqedoni.“Isha në një dasmë në Maqedoni dhe atje burrat marrin edhe nga dy gra ndonjëherë. Dhëndrin e martuam ne një ditë më përpara dhe ditën tjetër e pashë unë në supermarket. Ku je o loçkë më tha mua do të mbaj në pëllëmbë të dorës, mbretëreshë do të kem. Po ti u martove dje i thashë. Po s’ka gjë tha ajo është për shpi ty të kam për qejf”, tregoi Anxhela.

 

Next Post

E dhimbshme, nëna dhe babai u shuan në aksident, 4 vajzat dibrane tani marrin lajmin e madh

Tani ata te pakten kane nje cati mbi koke dhe do jetojne te qete ne kushte normale per nje jete mesatare.   Pas a ksidentit t r agjik që i mori jetën nënës dhe babait në Dibër, 4 vajzat e familjes Karazajmi, sot kanë hyrë në shtëpinë e re, në […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: