Një agjente super seksi, Bianca rikthehet në duet me Kastro Zizon

Kohanews Admin

Një këngë shumë e bukur në duet me Kastro Zizon, e rikthen yllin me prejardhje kosovare që jeton në Suedi, Bianca Junzell. Klipi tashmë është finalizuar dhe shumë shpejtë do të del në ekranin televiziv derisa aty këngëtarja shfaqet si një agjente super seksi ku gjoksi i saj është vënë në pah gjithashtu dhe format fizike ku Bianca duket në super formë.

https://www.instagram.com/p/B3PetognjVz/

Next Post

Lypja faqen e zezë ka po pa gjë s’të le!

Ajo duket dhe zhduket. Është si të thuash hedh gurin e ikën. Është natyra e saj, apo strategji e mirëmenduar, këtë e vërteton koha. Buja që bëri videoja e lypjes, pati jo pak kritika dhe mospëlqime, por dhe pëlqime e simpati për lozonjaren Adalenë. Adalena luan me fjalët, me idetë, […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: