Një hit vere nga Edon Zejna

Me tekst nga Arsim Bunjaku dhe muzikë nga Florent Boshnjaku, këngëtari Edon Zejna vjen me një projekt mjaft të bukur në këto ditë të nxehta vere duke publikuar projektin që këngëtari e ka realizuar me shumë përpikmëri dhe me një melodi shumë të këndëshme. Edoni njihet si një prej emrave më të kërkuar të skenës pasiqë kultivon muzikën e pastër shqipe ndërsa projekti i rradhës është një tjetër vulë suksesi në karierën e tij.

Next Post

Dervishi largohet nga Teteksi, bashkohet me Gostivarin

Mbrojtësi i talentuar nga Tetova, Enis Dervishi në sezonin e ardhshëm do të luaj për Gostivarin, anëtar i ligës së dytë të Maqedonisë së Veriut në futboll-grupi i perëndimit. Tashmë ish-mbojtësi i Teteksit me drejtuesit e klubit është marrë vesh për një kontratë njëvjecare. 21-vjecari do ti bashkohet Gostivarit me […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: