Një ‘leopard’ seksi si Ledina Çelo

vull

Ledina Çelo ka goditur me foton e re.

Këngëtarja shqiptare e cila shquhet për vokalin e saj të artë dhe e pëlqyer për muzikën e pastër shqipe vazhdon të respektohet goxha shumë nga publiku.

Ndonëse 44 vjeccare por për Ledinën mosha thjesht është vetëm numra, pasi që këngëtarja gëzon linja të bollshme trupore falë angazhimit të palodhshëm në palestër.

Ajo ka marrë sërish vëmendje me paraqitjen e saj në fotografinë e fundit në të cilën u shfaq në bikini leopard.

Ledina u pëlqye dhe u komplimentua tej mase për linjat trupore e cila shpesh është identifikuar si Jennifer Lopez shqiptare.

Next Post

Filipçe: Në mbledhjen e nesërme të Qeverisë do të shqyrtojmë ashpërsimin e masave

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, njoftoi sot për gjendjen epidemiologjike në vend duke nënvizuar se numri i të infektuarve është në rritje dhe apeloi deri tek qytetarët që të “Evidente është rritja e personave të infektuar me koronavirus, gjendja është më kritike në Tetovë, Gostivar, po rritet numri edhe në […]

Subscribe US Now