Një oficer policie në Alabama i ngjan aktorit Dwayne Johnson

vull

Oficeri i Policisë në Alabama, Eric Fields, i ngjan në mënyrë të parezistueshme aktorit të Hollivudit, Dwayne Johnson.

Fields punon për Morgan , Alabama , Sherif , dhe duket si Dwayne Johnson . Fotografitë dhe videot e tij u shfaqën në rrjetet sociale dhe u bënë një hit i vërtetë, dhe vetë Johnson reagoi papritur në Twitter.

“Uau, njeriu në të majtë është shumë më i ftohtë. Qëndroni mirë vëlla dhe faleminderit për shërbimin tuaj. Një ditë do të pimë një pije në Teremana dhe unë duhet të dëgjoj” Rrëfimet tuaja Rock “sepse e di që i keni ato ,” Johnson shkroi në cicërimën e tij.

 

Historia tërhoqi vëmendjen pasi u publikua postimi në Facebook. Fields ka punuar si oficer policie për 17 vjet dhe tha se nuk ishte hera e parë që njerëzit e lidhnin atë me aktorin.

“Ata më quajnë The Rock. Unë u pajtova, është qesharake dhe më bën lajka. Mund të kishte qenë më keq ,” tha Fields .

Next Post

BE do të punojë me talebanët, por nuk do të nxitojë t'i njohë ata si qeveri të re

Bashkimi Evropian do të duhet të punojë me talebanët, por nuk do të nxitojë në njohjen zyrtare të grupit militant islamik si sundimtar të ri të Afganistanit, tha sot shefi ekzekutiv i Komisionit Evropian Azi-Paqësori Gunnar Wiegand. Ai tha se marrëdhëniet zyrtare do të krijoheshin vetëm nëse talebanët do të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: