Një yll i ri në skenën shqiptare, Melisa vjen me Bye

Kohanews Admin
0 0
Read Time:30 Second

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, që është punuar nga Zzap & Chriss si produksion i On Records, një këngë mjaft e bukur që për karierën e saj si këngëtare e re është jashtëzakonisht ritmike e bukur dhe hit i fundvitit.

Ndonëse e ka projektin e parë, Melisa nuk do të ndalet me kaq pasiqë vetëm se ka nisur këtë rrugëtim në industrinë e muzikës dhe ju për të shijuar këtë këngë të bukur ritmike mjafton të dëgjoni në vazhdim:

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Holstein: Nga shkurti do të zbatohet procedura e lotarisë për terminet e vizave për Gjermani

Ambasadorja gjermane në vend Anke Holstein njoftoi se nga shkurti Ambasada do të përmirësojë sistemin për caktimin e termineve për të ashtuquajturat viza për Ballkanin Perëndimor. “Për shkak të reagimeve tuaja të shumta dhe interesimit ende shumë të madh në aspektin e paraqitjes së aplikimit për vizë, nga shkurti 2022. […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: