Një yll në ngritje si Dod Kalaj, vjen me hitin e ri “Fluturat në bark”

Kohanews Admin
0 0
Read Time:30 Second

Një këngë e mrekullueshme këtë sezonë verore është sjellë dhe prej Dod Kalaj, një nga vokalet më të bukura që ka skena shqiptare.

E ka titulluar “Fluturat në bark” dhe është punuar nga Besnik Qaka i NRG Band.

Ndonëse ka pak ditë që e ka publikuar këtë projekt, kënga dhe video janë pëlqyer shumë dhe kanë marrë vëmendje të jashtëzakonshme dhe klikime të shumta.

Dod Kalaj viteve të fundit është shumë aktiv në skenën muzikore shqiptare duke publikuar kështu projekte të shumta.

Këngëtari është dhe shumë i kërkuar në ahengje të ndryshme familjare.

Në vazhdim klipi:

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

ALEANCA PËR SHQIPTARËT: Shtabi Qendror i partisë u plotësua me anëtarë të ri nga katër zonat zgjedhore

Kryesia Qendrore e Aleancës për Shqiptarët, sonte (25.07.2021) mbajti mbledhjen e radhës në të cilën u diskutua për përgaditjet për zgjedhjet lokale. Në këtë mbledhje u sollën edhe dy vendime: Shtabi Qendror i partisë u plotësua me anëtarë të ri nga katër zonat zgjedhore: Për Zonën 1 Zulfi Adili Për […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: