Një yll si Bianca Junzell, sjellë në stilin modern këngën ‘Dil te kroni cuco’

Blerand Rexhepi

Një projekt i mrekullueshëm po rikthen në skenë këtë fundvit këngëtaren e njohur Bianca Junzell e cila ka ripërpunuar hitin e muzikës popullore ‘Dil te kroni cuco’ në një version shumë modern. Me muzikë dhe tekst nga Granit Gashi e Darddy, Bianca për dukjen e saj ka bashkëpunuar për veshje me dizajnerët e njohur Valdrin Sahiti e Njomza Luci, për make up me Sellmën dhe flokët me Kacin, kurse këngëtarja në këtë projekt duke për mrekulli dhe shumë e freskët.

Next Post

Monumentalizimi i Mbretit Zog: Me rastin e 96 vjetorit të “Triumfit të Legalitetit”

Ekrem Spahiu Tetë vjet më parë, më 24 dhjetor 2012, në Kryeqytetin e vendit, u vendos monumenti i Mbretit Zog, pikërisht në Bulevardin që mban emrin e tij, duke monumentalizuar kështu një datë shumë të rëndësishme në historinë e shtetit shqiptar: rivendosjen e legjitimitetit që është themelore për një shtet […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: