Një yll si Lindita Selimi, ja potpuritë e saj për fundvit që po ndezin publikun (Video)

Blerand Rexhepi

Një potpuri që duhet dëgjuar patjetër për festat e fundivitit është dhe bashkëpunimi mes këngëtares atraktive Lindita Selimi dhe Afrim Muçiqit, këngë këto të përzgjedhura me mjaft shije dhe të kënduara mrekullisht nga dy këngëtarët e njohur të cilët këtë fundvit vijnë në një potpuri mjaft të suksesshme pasiqë që ditët e para të lançimit video e xhirimit për festat ka marrë shumë klikime nga publiku shqiptarë, kjo për shkak se Lindita në këtë xhirim shfaqet mjaft në formë dhe si një yll i vërtetë e madje e veshur me mjaft finesë. Këngëtarja krahas kësaj potpurie këtë fundvit vazhdon të jetë aktive në muzikë duke sjellë risi të shumta të cilat vetëm se ka nisur t’i zbulojë…

Next Post

REAGIM PUBLIK I KF SHKËNDIJA

KF Shkëndija përmes kësaj shkrese njofton opinionin, për reagimin zyrtar që është në përpilim dhe do të paraqitet para organeve të FFM-së për parregullsitë gjatë referimit të ndeshjes Vardar-Shkëndija. Ky reagim nuk ka të bëjë me racizmin dhe nacionalizmin që vazhdimisht shprehet gjatë ndeshjeve me FK Vardar në fushën e […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: