Njihuni me bombën Serena Sula, rreziku i madh në lidhjen mes Arbenitës dhe Feros!?

Një ‘konflikt’ verbal tashmë po bëhet gjithnjë e më e madhe mes dy vajzave edhe atë ish konkurenten në Miss Universe Albania 2018 bukuroshen Serena Sula dhe modelen Arbenita Ismajli, ndërkohë që mollë sherri mes këtyre dyjave është pikërisht reperi Fero.

E gjitha ngjarja si duket ka plasur në konflikt verbal për shkak se Serena i ka dërguar ditë më parë foto shumë provocative reperit Fero, kurse Arbenita e ka paralajmëruar që mos të meret me Feron kurse Serena si duket i’a ka kthyer se këtë gjë e ka tashmë seriozisht dhe nuk heq dorë.

Po edhe përkundër gjithë kësaj, Serena ka vendosur që të provokojë me foto shumë të nxehta duke gjetur kështu mënyrën për t’iu kundërpërgjigjur fillimisht Arbenitës e më pas edhe Feros, e që duket se kjo sex bombë tashmë po bëhet shumë ‘problem’ në lidhjen e tyre pasiqë Fero ndoshta ka mundësi të heq dorë nga Arbenita për shkak të Serenës?

Next Post

Kosova po shkon në zgjedhje, Shala vjen me një lutje për LDK-në

Anëtari i AAK-së, i cili vepron në diasporë, Granit Shala, e ka një lutje për LDK-në pasi vendi do të shkojë shumë shpejt në zgjedhje. Ai në një postim në Facebook, ka shkruar që LDK-së i takon të dalë me ndonjë program të ri, e jo me temën e vrasjeve […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: