Njihuni me këngëtarin e hitit ‘Champion’ (Video)

Blerand Rexhepi

Luan Arifaj i njohur si ‘Pharao’ jeton dhe vepron në Zvicër, si 14 vjec ka shkruajtur tekstin e parë të këngës ndërsa është inspiruar nga muzika xhamajkane, reggae dhe dancehall. ‘Pharao’ po bën muzikë me një stil të panjohur në trevat shqiptare.

Me tekst të tij, miksim dhe masterizim nga Don Gima, instrumental nga Joezee dhe videoproduksion nga Don Rokk këngëtari vjen me një super projekt të jashtëzakonshëm të titulluar ‘Champion’, një këngë e bukur që ja vlenë të dëgjohet.

 

Next Post

Çmimet e roamingut në vendet e Ballkanit Perëndimor lirohen deri më 99 për qind

Qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut gjatë udhëtimit në vendet e rajonit, përkatësisht në Shqipëri, Bosnjë e Hercegovinë, Kosovë, Serbi dhe Mal të Zi do të mund të shfrytëzojnë internet, të dërgojnë SMS porosi për çmime më të ulëta madje edhe deri në 99 për qind. Këtë sot e paralajmëroi […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: