Njihuni me reperin Dunjo, emër premtues në skenë shqiptare

Kohanews Admin
0 0
Read Time:23 Second

Dunjo, një emër shumë premtues për skenën shqiptare. Ai meret me muzikë për disa vite, jeton në Bari të Italisë ndërsa me origjinë është nga Kukësi i Shqipërisë. Reperi me emrin e vërtetë Maxhun Hysenaj së shpejti pritet të sjellë një mega projekt të ri e me të cilin sigurisht që do i bëj krenarë gjithë shqiptarët jo vetëm në Itali. 24 vjeçari tashmë i ka hyrë botës së muzikës dhe nga ai priten shumë risi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Mediat serbe: Kjo është dhurata që Mogherini i bëri Kosovës

E përditshmja serbe “Novosti” shkruan se Përfaqësuesja e lartë e BE-së për Politikën e Jashtme, Federica Mogherini në prag të largimit nga posti i ka bërë një favor Kosovës. Përfaqësuesja e lartë e BE-së për Politikën e Jashtme, Federica Mogherini në prag të largimit të saj nga detra ka bërë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: