Nora Istrefin se keni parë ndonjëherë me këtë pamje (FOTO)

vull

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, është padyshim një ndër femrat më simpatike shqiptare e cila që në fillim të karrierës së saj ka tërhequr vëmendjen me trupin dhe pamjen.

 

Nora është shfaqur gjithmonë mjaft e kuruar dhe shpesh herë ka eksperimentuar me lookun e saj.

 

Mirëpo, së fundmi si rrallëherë ajo ka publikuar një video ku shfaqet pa pikë grimi në fytyrë.

 

Në video ajo shihet në makinë teksa këndon dhe në sy bie fytyra e saj e pastër dhe pa makeup.

Next Post

Ministri Arbër Ademi për 14 muaj, rriti rrogat për 10% në arsim!

Në seancën e 150-të të Qeverisë u soll vendimi që nga shtatori i këtij viti, pagat në arsimin fillor, në atë të mesëm, të lartë dhe në institutet arsimore, të rriten për 5%. Qeveria ka angazhuar ministrin e arsimit Arbër Ademi të nënshkruajë marrëveshjet me Sindikatën e Pavarur për Arsim, […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: