Nuk lë vend për imagjinatë, kjo është shqiptarja që po habit Italinë

vull

Jori Delli është emri i shqiptares, e cila ka “çmendur” të gjithë Italinë me format e saj bombastike.

Ajo u bë e njohur verën e vitit të kaluar, kur u shfaq në “Sportitalia”. Jori është rritur në Torino dhe ka punuar në këtë vend si modele që e vogël.

Në profilin e Instagramit ajo poston foto të cilat nuk lënë vend për imagjinatë. 23-vjeçarja është cilësuar si një yll në Itali.

Gjithashtu modelja është tifoze e zjarrtë e Milanit. Më poshtë ju sjellim fotot e 23-vjeçares dhe mund të themi vetëm se ajo është një ‘bombë’ e vërtetë.

Next Post

Shqipëria të enjten ratifikon Protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë në NATO

Kuvendi i Shqipëri të enjten pritet ta ratifikojë Protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë në NATO. Kryeparlamentari Gramoz Ruçi pas takimit me të ngarkuarin me punë të Maqedonisë në Tiranë tha se Shqipëria ashtu siç ka premtuar do të jetë ndër vendet e para që do të ratifikojnë Protokollin. Qeveria shqiptare […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: