Onika nuk ndalet, vjen me këngën ‘Ti’

Blerand Rexhepi

‘Ti’, titullohet projekti më i ri i këngëtares atraktive Onika e cila vjen shumë elegante dhe në formë me një këngë të re të punuar nga Nurteel dhe producent ekzekutiv Labinot Nuraj, ku Onika me këtë projekt po kërkon suksesin e ri në skenën e muzikës shqiptare. Një këngë mjaft e bukur që i’a vlenë të dëgjohet mund të gjeni në linkun në vazhdim:

Next Post

Fituesit e Konkursit të Galerisë Nacionale për Artist të Pjekur dhe konkursit për Artist të ri - 2020 do të prezantohen në Mala Stanica

Këtë vit Galeria Nacionale vendosi një përmbajtje të re në Programin-Konkurs për Artist të Pjekur dhe të Ri, mbështetur nga Ministria e Kulturës. Më 25 qershor 2020, u ofrua një thirrje profesionale për pjesëmarrje në Konkurs, e hapur për të gjithë artistët. Për fituesit, siç u njoftua, fondet sigurohen për […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: