Oriale Marashi e shkrinë dëborën (FOTO)

vull

Modelja Oriola Marashi është ndër personazhet më të komentuara për format e saj trupore.

Ndërkohë, në rrjete sociale ajo është shumë aktive, me plot 501 mijë ndjekës. Së fundmi, përmes disa imazheve tërheqëse, Oriola ka mahnitur me pozat e marra në një makinë luksoze.

Veshja e ngushtë i theksonte tiparet trupore duke treguar më shumë se ç’duhet. Marashi po kalon disa kohë me të dashurin e saj, njëherësh futbollistin, Eros Grezda.

Next Post

Rrëfehet prostituta serbe: Shqiptarët hedhin lek pa fund

Zeljka Rolovic, prostituta numër një në Ballkan u arrestua për të disatën herë nga policia tregoi se në jahtet e saj bëhej vetëm prostitucion elitar. Për sa u përket individëve që vinin dhe vizitonin atë dhe prostitutat e saj, Rolovic tha se ndër klientët e saj të hershëm ishin sportistë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: