‘Pa ty’ publikohet nga Joni Lekaj

Kohanews Admin

Këngëtari Joni Lekaj, ka ardhur me projektin e tij muzikor.

Në Youtube, ai ka hedhur këngën e titulluar ‘Pa ty’.

Kënga u punua nga Nurteel, i cili ia ka bërë muzikën dhe tekstin dhe u finalizua edhe me klip nga A Films.

Edhe me këtë projekt, këngëtari i ri në moshë, dëshmoi se e pret një e ardhme në karrierën muzikore.

Next Post

Ali Ahmeti: Duhet të marrim vendime të guximshme, nga integrimi në BE përfitojmë të gjithë

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sonte ishte i ftuar në emisionin debativ “Klan Debat” në Klan Macedonia. Duke folur për rethanat aktuale politike, menaxhimin e krizës globale, kontestin me Bullgarinë dhe integrimin e vendit në BE, kreu i BDI-së foli edhe për iniciativën e bllokimit të Kuvendit […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: