“Për dashni” e Esmeralda Hotit, ritmike por edhe mjaft romantike

Kohanews Admin

Kengetarja Esmeralda Hoti shquhet per finesen qe sjell ne muzike. Nuk eshte nga ato kengetare qe kerkon te jete ne vemendje gjithe kohes por projektet e saj pelqehen dhe mirepriten nga te gjithe.

Kenga e saj me e fundit, e shoqeruar me klip, me nje titull shume romantik “Per dashni” ka ardhur mjaft i realizuar per publikun e saj. Me tekst dhe produksion te Elgit Dodes, styling nga Evelin dhe kujdes imazhi nga Sellma&Kaci duket se ka arritur te realizoje nje projekt qe ka ardhur me nivel ne publik. Esmeralda karrieren e saj e zhvillon ne Belgjike dhe ne vende te tjera te Europes duke qene se prej vitesh jeton jashte Shqiperise. Nje tjeter projekt qe Esmeralda e ka shume perzemer por gjithashtu eshte mjaft i sukseseshem eshte edhe bashkepunimi me nje kengetar e kompozitor te mirenjohur si Hekuran Krasniqi. “Nuk ka tjeter” titullohet bashkepunimi mes artisteve te njohur fakt qe ka bere te pelqehet kaq shume kjo kenge sa degjohet ende ne ambjente argetuese duke risjelle veren. Ajo ka ne duar edhe nje tjeter projekt qe do te vije se shpejti, por nderkohe ju leme te shijoni klipin “Per dashni” ne linkun me poshte, prandaj kendoni kerceni dhe argetohuni me:

https://youtu.be/jbk4dx3dVZ4

Next Post

Apeli vendos: Liron të akuzuarit në rastin e Haraçinës para 19 viteve

Gjykata e apelit thuajse pas 19 viteve ka sjellë vendim final për lirimin nga aktakuza të Ramiz Asani, Muça Bajrami, Emrula Emrulai dhe Lirim Dinarica të cilët janë akuzuar për vrasjen e tre policëve Kiril Petrushevski, Aco Angelovski dhe Erol Gotak, ngjarje e ndodhur më 11 janar të vitit 2000 […]

Subscribe US Now