Policja seksi nga Kosova i lë të gjithë pa fjalë me linjat trupore

vull

Linda Aliu njihet jo vetëm për profesionin e saj si police, por edhe për linjat trupore seksi, të cilat i ekspozon me anë të fotove dhe videove që publikon në llogarinë e saj në Instagram.

Së fundmi, Aliu ka ndarë me ndjekësit disa imazhe e veshur me bikini dhe duket në super formë. Ajo ka pozuar në këmbë duke treguar jo vetëm fizikun elegant e të tonifikuar, por edhe muskujt e barkut që vihen re lehtësisht.

Aliu tërheq gjithnjë vëmendje me pozat seksi në Instagram, të cilat nuk kalojnë pa marrë mijëra pëlqime e komente.

Next Post

Gjermania refuzon thirrjet për të dërguar ushtri në Afganistan

Ministrja e mbrojtjes në Gjermani, Annegret Kramp-Karrenbauer, ka hedhur poshtë thirrjet që ushtarët e vendit të kthehen në Afganistan, pasi talibanët morën qytetin Kunduz, ku trupat gjermane ishin vendosur për një dekadë. Sipas Al Jazeera, vendi kishte kontingjentin e dytë më të madh ushtarak në Afganistan pas Shteteve të Bashkuara, duke […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: