Poza provokuese dhe linja “bombë”, Sabina Dana shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Blerand Rexhepi

Këngëtarja e superhitit “E kam pas”, Sabina Dana, ka çmendur rrjetin teksa është shfaqur më seksi se kurrë më parë nga pushimet.

Bukuroshja ka treguar linjat e saj perfekte teksa ka pozuar tejet provokuese me rrobat e banjos së markës së njohur Fendi.

Këngëtarja po pushon në jug të Shqipërisë së bashku me familjen e saj, bashkëshortin dhe vajzën Dahlin.

Edhe pse tashmë është nënë e një vajze, Sabina duket më në formë se kurrë dhe këtë e tregojnë më së miri fotot me bikini.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të fundit të Sabina Danës të siguruara.

Next Post

Këngëtarja e muzikës live reagon për mbylljen e muzikës, thirrje të fortë kryeministrit

Ditet e fundit akti normativ i nxjerre nga Kryeministria ka sjelle jo pak kaos dhe probleme mes artisteve dhe qeverise si shkak i mbylljes se lokaleve me muzike pas ores 20:00 te mbremjes. Nje nga keto kengetare e cila ka guxuar te shkoje deri ne nje akt te paimagjinueshem veteflijimi […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: