Premierë/Videoklipi “100 ARSYE” nga Agresioni!

Kohanews Admin

Reperi shqiptarë që jëton në HUSTON USA sapo ka nxjerrë premierën e videoklipit të tij më të ri të titulluar 100 ARSYE” Malsor Sadiku apo ndryshe Agresioni njifet si ndër reperët e rrallë i cili ka krijuar muzikë kualitative dhe muzikë reale duke i respektuar adhuruesit e tij e duke mos u komercializuar si të shumtë reper! Ky projekt është realizuar i tëri në USA dhe pritët të jetë ndër videoprojektët më të mira të momentit! Por kjo nuk ēshtë e gjitha ..! Reperi Agresioni është në realizimin e albumit të tii pjesë e të cilit pritet të jenë dhe shumë artistë të famshem shqiptarë si Edita Sopjani,Klani Shqiptar,Lindi ej ejt! Këngët janë në përfundim e sipër andaj do keni çka ngoni nga repi i pastër shqip ku secila këngë e imja ka në vete një mesazh shtoj më tej Agresioni!

Next Post

Ajo ishte vetëm në det për tre javë, pa ushqim dhe ujë! Një adoleshent mbijetoi nga mbytja e anijes

Nga 59 pasagjerë, vetëm tre i mbijetuan aksidentit dhe Aisha ishte mes tyre. Aisha 17-vjeçare e Bregut të Fildishtë mbijetoi tre javë pa ushqim dhe ujë në det pasi një anije migrantësh u fundos në Atlantik. Nga 59 pasagjerë, vetëm tre i mbijetuan aksidentit, dhe mes tyre ishte edhe Aisha, […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: