“Pse” o Rajmond Prenaj godet kaq fortë me hite?

Rajmond Prenaj është këngëtari që i ndez mbrëmjet muzikore dhe njihet shumë mire për interpretimin e mrekullueshëm live.

Këngëtari është nga ata emra që publiku i njeh mirë dhe i pëlqen për zërin, interpretimin dhe veprimtarinë artistike.

Rajmond Prenaj është rikthyer sërish në diskografinë shqiptare me një këngë hit, të prezantuar me videoklip.

Këngëtari i mirënjohur sapo ka lansuar videoklipin e këngës me titull “Pse”, këngë kjo që u pëlqye me të paren.

Muzika dhe orkestrimi i “Pse” mban vulën e Hekuran Prenaj dhe studio “SMEentertaiment”. Hekuran Prenaj njihet për një mori hitesh që kanë dalë nga ai dhe studio e tij. Pra, specialist këngësh që bëjnë boom.

Rajmond Prenaj, së shpejti vjen me projekte të reja muzikore.

Next Post

'Gjysma e zemrës', thotë Visar Shabani (Video)

Me muzikë ka nisur të meret që para 6 viteve, Visar Shabani ka marrë pjesë në shumë koncere dhe ahengje të ndryshme familjare si në Kosovë ashtu edhe në diasporë, ndërkohë që ky projekt është i dyti me rradhë kurse të parin e kishte titulluar ‘Helm’, me tekst dhe muzikë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: