Rabiti, një reper shumë ekstravagant në projektin e fundit

Kohanews Admin
0 0
Read Time:33 Second

Rabiti është ndër reperët më të mirë shqiptarë që jeton e vepron në Zvicërr.

Stil të veçantë të repovaturit, ekstravagant në pamje, i veçantë në paraqitje duke qenë i pakrahasueshëm me reperë tjerë.

https://instagram.com/rabitofficial?utm_medium=copy_link

Rabiti sapo ka nxjerrë projektin e tij më të ri “MOON” projekt i realizuar me përkushtim dhe investim të madh i cili po ashtu e bënë këtë projekt më të veçantë se shumë rep projekte shqiptare.

Rabiti përveç projektit të fundit së shpejti do sjellë projekte tjera të realizuara profesionalisht duke qenë stil i veçantë i reperave shqiptarë.

Ndiqeni videoklipin “MOON” në vazhdim sepse ja vlenë:

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Databaza, Baton Haxhiu agjent marketingu te Spitali Amerikan, ja pagat e Shkullakut, Bejtjes, Vasilit, Çanit, etj., mungon rroga e Fevziut

Publikimi i të dhënave mbi pagat e shqiptarëve ka shkaktuar tërmet dje në politikën shqiptare. Emrat e mbi 637 mijë personave figurojnë në një format Exel, i cili ka qarkulluar me shpejtësi dje më media. Gazeta “Sot” disponon materialin plotë dhe për korrektesë po publikon të dhënat vetëm për disa […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: