Reperët shqiptarë së bashku më grupin e 2 Pac-ut

Reperët shqiptarë F-TIM (TBA) & AZ-M kanë ardhur më një bashkpunim të fuqishëm më antarët e grupit OUTLAWZ, grup kjo e Rap-erit më të mirë të të gjitha kohërave 2 Pac. Se artistët shqiptarë po na sjellin befasi të herëpashershme kjo tashmë është vetëm një realitet kur dihet që tashme kemi Dua Lipa, Rita Ora, Bebe Rexha, Ava Max, Era Istrefi, Action Bronsen etj etj. Muzika është punuar nga producenti Boss DeVito, Mix & Master nga Emerge, teksti nga vetë artistët ndërsa videoklipi nga Outlawz. Pra edhe ky bashkëpunim është tepër unik por shumë unike është sepse reperët kanë vendosur të publikojnë në një platformë shqiptare më e madhja në mbarë botën, ArkivaShqip.

Next Post

"Sister's care" vendi i së bukurës

Ato janë dy vajza, dy motra të cilat pasionin për të bukurën tanimë e kanë jetësuar në një qendër kujdesi ndaj vetes. Ne biseduam me Xhildën dhe Albën dhe na treguan se çfarë trajtimesh mund të gjejmë në qendrën e tyre të bukurisë. Mësojeni dhe ju…! Vajza, a mund të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: