Rezarta Shkurta nisë sipërmarrjen në Prishtinë në formë krejt të veçantë

Kohanews Admin
0 0
Read Time:41 Second

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka hedhur hap të ri në biznes. Ajo ditën e sotme e ka hapur përfaqësinë e ‘Hera Company’ në Prishtinë pas interesimit të madh nga klientela për shërbimet që ofron kompania në fjalë. E nisjen, ajo ka menduar ta bëjë në një mënyrë krejt unike.

Rezarta, në hapjen e sipërmarrjes në kryeqytet ka organizuar një event me fëmijët e SOS Fshatit, siç ka zbuluar në një postim të bërë në rrjetin social Instagram.

Mes tjerash, Shkurta në bashkëpunim me donatorët e tjerë do të mundësojë festimin e ditëlindjeve të fëmijëve të SOS Fshatit dhe gjithashtu do të punësojë një prej vajzave që ka mbushur moshën.

Neve s’na mbetet gjë tjetër pos t’i urojmë këngëtares suksese në degën e Prishtinës me dëshirën që cakun e ri, zgjerimin edhe në Londër ta realizojë shumë shpejt.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Poeti dhe profesori i njohur Agim Vinca: Dr. Asim Musa është viktimë e një komploti!

Nga Agim Vinca/ Në nëntor të vitit 2017 jam operuar në Qendrën Nefrologjike në Strugë te dr. Asim Musa. Ditën që dola nga spitali piva një kafe me dr. Asimin dhe në shenjë falënderimi desha t’i jap një bakshish të vogël. Bakshish, jo ryshfet, sepse këto dy fjalë kanë dallim […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: