Rikthehet Juvi me bombën “Dale”

Kohanews Admin

Kengetarja simpatike dhe me forma bombastike Juvi kishte kohe qe i mungont ekranit muzikor. Pas kenges se fundit te publikuar dikur tre vjet me pare “Ta lo seen” ajo ia “la seen” projekteve per t’u rikthyer tani me nje super bombe me titull “Dale”. Kenga publikohet vetem pas dy ditesh dhe eshte punuar nga Alsked Rrenja. Klipi eshte realizuar ne ambjentet e servis “Mondial” i cili eshte edhe sponsori gjeneral i klipit te kengetares bombastike.

Me linja modeleje, me look fantastik dhe interpretim artistik me nivel Juvi vjen si kurre me pare. Ne coming soon-in e publikuar ne qender ka vajzat qe pelqejne makinat luks dhe Range Rover eshte makina mbretereshe e ketij klipi. Do na duhet te presim vetem pak kohe te shohim klipin e Juvit…!

Next Post

“Aromë dashurie” kënga që riktheu Albana Qaton pas 5 vjetësh në ekranet muzikore

Mungesa per nje kohe te gjate ne muzike por edhe persa I perket fushave te ndryshme profesionale  te jep mundesine te provosh veten dhe te zgjedhesh rrugen  e duhur drejt suksesit. Emri I Albana Qato ka qene mjaft I lakuar ne fushen e muzikes, qe ne fillimet e karrieres me kengen qe […]

Subscribe US Now