Rikthehet Meti me “Djali nga gurbeti 2”, kjo këngë po që është hit

Blerand Rexhepi

A ju kujtohet hiti “Djali nga gurbeti” që gjatë verës së para dy vitesh dëgjohej kudo?

Kjo këngë e Meti Bajramit, ende mbetet shumë e preferuar dhe e dëgjuar, sidomos gjatë stinës së nxehtë.

Duke e parë suksesin e jshtëzakonshëm të kësaj kënge, që këngërarin e bëri edhe më të kërkuar në mbëmje muzikore në vend dhe Diasporë, Meti Bajrami ka vendour ta sjell para publikut “Djali nga gurbeti 2”.

Sapo është lansuar videoklipi i projektit që me gjasë do të mirëpritet nga publiku, pasi po tingëllon tamam hit.

Muzika është krijim i vetë këngëtarit, teksti është shkruar nga Meti dhe Nurteel, ndërkaq videoklipi është punuar nga produksioni “Bug Production”.

Zërin në maksimum dhe dëgjoni “Djali nga gurbeti 2” nga Meti Bajrami.

https://youtu.be/qiKS88JjMs0

Next Post

INTERVISTA/Ambasadori Thimonier: Rivendosja dhe rikthimi i kredibilitetit të shtetit dhe gjyqësorit

Ambasadori francez Krisitijan Timonie në një intervistë për Alsat thekson nevojën për hetimin e plotë të rastit me qëllim të kthimit të besimit te drejtësia dhe institucionet. Timonie gjithashtu e shikon si zgjidhje të mirë shkrirjen e Prokurorisë Speciale në kuadër të Prokurorisë për Krim të Organizuar. Ai thotë se […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: