Rita Ora është shfaqur tepër provokuese në Itali (FOTO)

vull

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora është shfaqur tepër provokuese gjatë pushimeve të saj në Itali.

 

28-vjeçarja dukej mjaft joshëse me një palë bikini të zeza, të cilat i nxirrnin në pah hiret e saj.

 

Ajo u fotografua në bordin e një jahti luksoz në brigjet e Porto Cervo, Sardenjë ndërsa shijonte rrezet e diellit dhe detin.

 

Rita nisi udhëtimin në Itali javën e kaluar ku u pa në skenë duke performuar së bashku me Jess Glynne.

 

Next Post

“Arena Kombëtare” nuk është gati as në shtator? Ja ku zhvillohet ndeshja Shqipëri-Islandë (Foto)

As shtatori nuk do të mund ta gjej gati stadiumin “Arena Kombëtare”, e për këtë arsye djemtë e kombëtares do të duhet të udhëtojnë edhe një herë larg kryeqytetit.   Edhe pse pritej që takimet e mbetura të eliminatoreve të Europian 2020 të zhvilloheshin zyrtarisht në këtë stadium, kjo do […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: