Rita Ora flet për herë të parë për lidhjen me regjisorin 46-vjeçar

vull

Rita Ora ka folur për herë të parë për romancën e saj me të dashurin Taika Waititi.

Këngëtarja shqiptaro-britanike, 30 vjeçe, tha për “The Kyle and Jackie O Show” të enjten se ishte në një “vend shumë të lumtur” me regjisorin e Zelandës së Re, 46 vjeç.

Ajo i tha prezantueses së emisionit, Jackie ‘O’ Henderson se Taika duket si ‘djali më argëtues’ deri më tani, shkruan DailyMail.

“Po vdes për ju të dy duke ju parë si çift. A është ai thjesht djali më argëtues ndonjëherë?”, pyeti Jackie.

“Faleminderit shumë”, u përgjigj Rita.

“Unë mendoj se isha një vend kaq të mrekullueshëm, Australi, dielli po shkëlqente dhe ishte thjesht e natyrshme. Dhe unë jam vetëm në një vend shumë të lumtur”, tha këngëtarja shqiptare.

Next Post

Tetovë: Nëntë të vdekur dhe 124 janë në oksigjen

Nëntë persona të vdekur në Tetovë.Ky është bilansi për 24 orët e fundit nga virusi Covid 19 që e bën akoma më shqetësuese situatën informon Tetovasot. Nga Spitali i Tetovës apeluan për kujdes maksimal për shkak të infektimeve të shumta nga kjo valë e re e katërt nga virusi vdekjeprurës. […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: