Rovena Bundo lanson këngën “My Love”

Blerand Rexhepi

Ajo ka ardhur me projekt të ri muzikor. Rovena Bundo, këngëtarja shqiptare në kanalin Youtube ka hedhur këngën e titulluar “My Love”.

Teksti i këngës u shkruan nga RB ndërsa muzika dhe arazhmanti i këngës janë bërë nga Alsked Rrenja. “My Love” u finalizua edhe me klip nga ND Film PRO. Më poshtë e keni dhe linkun e këtij projekti të bukur muzikor.

Next Post

GAZETA FRANCEZE (1934) / KUR MBRETI ZOG LEJOI FAN NOLIN TË KTHEHEJ NË SHQIPËRI

Nga Aurenc Bebja*, Francë – 18 Gusht 2019   “L’Ere nouvelle” ka botuar, të martën e 30 janarit 1934, në faqen n°3, një shkrim në lidhje me lejimin e kthimit në atdhe të Fan Nolit nga mbreti Zog, të cilin, Aurenc Bebja, nëpërmjet Blogut “Dars (Klos), Mat – Albania”, e ka sjellë për […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: