‘Rrena’ publikohet nga Floriana, shikojani klipin

Kohanews Admin

Këngëtarja kosovare, Floriana, ka ardhur me projektin e ri muzikor.

Në kanalin Youtube, ajo ka hedhur projektin e titulluar ‘Rrena’, shkruan Syri Kosova.

Kënga u shkrua nga vet ajo, kurse, muzika dhe producimi në tërësi, u bë nga Bled Beats.

‘Rrena’ u finalizua edhe me klip nga XL Films.

Floriana edhe me këtë projekt muzikor po tregon se sa emër premtues është në skenën muzikore.

Video:

Next Post

Ahmeti: 20 vjetori i dedikohet dy dekadave të ardhshme, kush është i përgaditur për këtë udhëtim, le të lidh rrypin e sigurisë

Bashkimi Demokratik për Integrim sot në Shkup ka shënuar 20 vjetorin e themelimit si subjekt politik, me të ftuar të shumtë nga të gjitha sferat në vend. Me këtë rast, kryetari i BDI-së z. Ali Ahmeti ka mbajtur fjalim rasti duke elaboruar gjithë këtë rrugëtim dy dekadësh me plot sukses. […]

Subscribe US Now