Samanta Karavella lanson super hitin “VAJ”

Kohanews Admin

Këngëtarja e mirënjohur nga shqipëria Samanta sapo ka lansuar këngën e saj më të re të titulluar “VAJ”.

Kënga është punuar nga producenti Boban Apostolov, teksti i shkruar nga Lindon Berisha dhe videoklipi i realizuar nga Gezim Mavric.

Në videoklipin e ri këngëtarja, shfaqet mjaft e veçantë me stil unik siç jemi mësuar ta shohim Samantën.

Për më shumë shikoni videoklipin e këngës:

Next Post

Lufta në Ukrainë/ Banorët e Maqellarës: Nuk duhet të ishin shkatërruar bunkerët

Pas viteve 90-të shumë vepra të ndërtuara gjatë regjimit monist u shkatërruan, me pretekstin se ishin vepra të diktatorit Enver Hoxha. Ndër objektet që ranë pre e shkatërrimit në të gjithë vendin ishin edhe bunkerët, të ndërtuar për tu shfrytëzuar në rast lufte. Shumë pak prej këtyre veprave kanë mbetur […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: